Pomysły na wystrój wnętrz dla początkujących

0

 

Więc zdecydowałeś się na samodzielne wykonanie wnętrza swojego domu, bez zatrudniania projektanta wnętrz? Świetnie.

Jestem pewien, że pomysły zawarte w tej serii artykułów okażą się bardzo pomocne. Postaram się, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze.

Zaczynajmy.

Plan projektu — My, projektanci wnętrz — nigdy nie zaczynajmy prac projektowych bez planu, więc Ty też powinieneś. Pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, jest szczegółowy plan projektu.
Twój plan projektu powinien zawierać –

a) Powierzchnia/część domu, którą chcesz wyremontować/zaprojektować- Najpierw zdecyduj, w którym pomieszczeniu w swoim domu chcesz pracować architekt wnętrz warszawa. Nie popełnij błędu, zaczynając od wszystkich pokoi, jadalni, kuchni i sypialni. Ale wybierz tylko jeden – przynajmniej na początek.

b) Lista zmian-
Napisz w swoim projekcie planu – jakie zmiany chcesz wprowadzić w wybranym pomieszczeniu. Jeśli to pominiesz, później stanie się to czymś w rodzaju załatanego pokoju. I wygląda nieporządnie.

c) Budżet –
Mam nadzieję, że jest to oczywiste. Ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na dekorację wnętrza swojego domu? Twoja lista zmian może pomóc w podjęciu decyzji o budżecie.

d) Układ twojego domu-
Na pustej kartce narysuj zarys / układ domu. Pokazuje różne pokoje. Nie musisz być doskonały, ale narysuj rozmiary pokoju za pomocą pewnej skali.
Następnie na innej kartce narysuj meble, które już posiadasz.

Teraz, mając to wszystko, możesz zacząć dekorować swój dom. Najpierw weź wycięte meble i umieść je w różnych pozycjach na planie. Zobacz, co lubisz najbardziej. Baw się pomysłami. Następnie zdecyduj się na jeden.

Następnie rozpocznij zmiany jeden po drugim. To zajmie trochę czasu. Ale kiedy to się skończy, pokochasz swój dom jeszcze bardziej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *